Řidič – pracovník stěhovací služby

(Kladensko)

Do kolektivu menší rodinné autodopravy s dlouholetou tradicí hledáme kolegu na pozici Řidič/stěhovák

Požadujeme:

  • Příjemné a kultivované vystupování
  • Proaktivní a prozákaznický přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B, skupina C výhodou
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí rodinné firmy
  • Přátelský kolektiv a šéfa
  • Práce na HPP na dobu neurčitou , možnost i brigádně.
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Lidský přístup
  • A další benefity

Pokud Vás některá u uvedených pozic zaujala, budeme se těšit na Váš životopis s krátkým motivačním dopisem na emailu: jana.brozova@asterixconsult.cz

Šikovná obsluha stánku do Zoo – Kladno, Praha

Do prima týmu menší zoologické zahrady v Zájezdu (nedaleko Prahy a Kladna),
hledáme šikovného, příjemného kolegu/kolegyni pro prodej vstupenek, suvenýrů a občerstvení. Jedná se o práci v týdnu i o víkendech (dle Vašich časových možností).

Náplň práce:

  • Komunikace s návštěvníky.
  • Prodej občerstvení, vstupenek a suvenýrů.
  • Evidence zboží a tržeb.
  • Práce s EET.
  • Zodpovědnost za svěřené hodnoty.
  • Úklid svěřeného pracovního místa.
  • Asistence při akcích v zoo.
  • Očekáváme od vás:
  • Aktivní a prozákaznický přístup
  • Zdravý selský rozum
  • Pracovitost a pečlivost
  • Časovou flexibilitu
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Potravinářský průkaz (vystaví praktický lékař)

Nabízíme:

  • Zajímavý přivýdělek v prostředí Zoo.
  • Příjemný kolektiv.
  • Kontakt se zvířátky.
  • Odměna 75,-/hodina

Druh smlouvy: DPP
Pozice je vhodná pro studenty, aktivní důchodce a maminky na rodičovské dovolené.
Preferujeme dlouhodobou spolupráci s častým docházením.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis s průvodním dopisem. Budeme se na Vás těšit!!!!!

Kontaktní osoba: Jana Brožová, jana.brozova@asterixconsult.cz