Účetnictví, Controlling, příprava daňových přiznání

Nabízíme Vám vedení Vašeho účetnictví, daňové evidence za rozumnou cenu a s lidským přístupem. Nabízíme Vám i controlling Vašeho účetnictví v případě, že si vedete účetnictví sami, anebo potřebujete prostě účetnictví zkontrolovat. Připravíme pro Vás všechna daňová přiznání. Samozřejmostí je komunikace s úřady. Ke každému klientovi přistupujeme osobně a zajímá nás, jak bychom Vám právě ve Vašem případě mohli pomoci.

Vedeme účetnictví i pro klienty v neziskovém sektoru, kde  máme bohaté zkušenosti.

Personalistika a mzdy

Povedeme pro Vás personalistiku od A-Z. Počínaje výběrem nových kolegů, přípravou pracovně-právních smluv, pomoci při zaškolení nebo sestavení plánu a motivaci zaměstnanců, vedení mezd a řešení složitých situací. Poradíme v oblasti pracovně-lékařských služeb a BOZP a PO.

Administrativa, provoz, marketing

Vyřídíme pro Vás služby z oblasti administrativy a provozu nejrůznějšího charakteru. Jsme ve spojení s kovanými odborníky, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu jako my a poskytují profesionální služby za velmi přijatelné ceny.

Spolupracujeme s opravdovými odborníky v oblasti certifikace ISO a v oblasti GDPR.

Pokud hledáte např. komplexní pojistku na míru s následnou péčí nebo revizi Vašich stávajících pojistek, umíme zajistit i tyto služby ve spolupráci s kvalitním odborníkem, který Vás nebude chtít připravit o výhodné stávající pojistky.

Pomůžeme vymyslet firemní akci nebo zajistíme nejvýhodnější letenky a ubytování přesně podle Vašich představ a přání.

Grafické a reklamní služby

Potřebujete-li například i služby profesionálního grafika a fotografa nebo daňového poradce, jste na správném místě.  Vytvoříme Vám webové stránky, pomůžeme s jejich správou a pomůže se stránkami na sociálních sítích.

Zajistíme Vám pracovní oděvy na míru i s reklamním potiskem, případně jakékoliv reklamní předměty včetně vizitek, letáků, cedulí a reklamy na auto a mnoho dalšího. Potisky již od 1 ks.

Chcete pro Vaši firmu reklamu na čteném informačním a zpravodajském serveru za příznivé ceny ( v Kladenském regionu)? Jste u nás správně.

Dotace

Připravujeme pro Vás další službu, kterou bude vyhledání vhodné dotace pro Vaše potřeby, příprava, kompletace a odevzdání.